Ubezpieczenie na życie już od 30 zł!

Porównaj online w jednym miejscu oferty ubezpieczeń na życie 20 towarzystw ubezpieczeniowych. Zabezpiecz przyszłość swoją i twojej rodziny. Wystarczy, że wypełnisz prosty formularz w kilka minut.

Chcę porównać ceny
couple with laptop

Jak kupić polisę na życie

Wypełnij formularz online

Wypełnienie prostego formularza zajmie ci zaledwie kilka minut! Wystarczy, że wpiszesz podstawowe informacje wymagane przez ubezpieczycieli, aby dopasować dla ciebie oferty ubezpieczeń na życie.

Porównaj oferty ubezpieczeń

Oferty ubezpieczeń na życie największych ubezpieczycieli możesz porównać online 24h przez 7 dni w tygodniu. W każdej chwili możesz zabezpieczyć własną przyszłość lub twoich bliskich.

Kup ubezpieczenie online

Zakup polisy jest możliwy w trakcie spotkania z agentem, ale takie spotkanie do niczego cię nie zobowiązuje. Agent pomoże ci w optymalnym dobraniu ubezpieczenia i wysokości składki.

Jak działa kalkulator ubezpieczenia na życie?

Wypełnij prosty formularz i porównaj ze sobą oferty ubezpieczeń na życie największych polskich towarzystw ubezpieczeniowych. Dzięki temu możesz zabezpieczyć własną przyszłość i twojej rodziny. Wystarczy, że wpiszesz kilka podstawowych informacji wymaganych przez firmy ubezpieczeniowe, co ułatwi im przygotowanie dla ciebie najlepszej oferty. Możesz w pełni dopasować zakres ochrony do swoich potrzeb, ubezpieczając się na wypadek poważnych chorób, operacji czy pobytu w szpitalu. Aby zadbać o swoje finanse, możesz również oszczędzać na emeryturę i inwestować oszczędności. Agent pomoże ci wybrać najbardziej satysfakcjonujące cię rozwiązanie.

woman wit tablet
Image Description

Ubezpieczenie na życie - jak wybrać najlepsze?

Aby dopasować ubezpieczenie na życie spełniające twoje oczekiwania, musisz przed zawarciem umowy z towarzystwem ubezpieczeniowym odpowiedzieć sobie na kilka pytań. Jak wysokiej sumy ubezpieczenia potrzebujesz? Do wyboru masz niskie kwoty (np. 10 000 zł) po astronomiczne (nawet 2 000 000 złotych).

Czy polisa ma chronić tylko ciebie, czy również twoich bliskich?
Czy chcesz się ubezpieczyć na wypadek złamania nogi lub ręki, czy może także zdiagnozowania poważnej choroby, a nawet śmierci? Czy masz kredyt hipoteczny lub gotówkowy i chciałbyś go dodatkowo zabezpieczyć w razie problemów z regulowaniem zobowiązań finansowych?
Czy masz problemy ze zdrowiem i w razie konieczności nagłego leczenia będziesz skazany na państwową opiekę medyczną?
Czy chciałbyś dodatkowo oszczędzać na emeryturę lub inwestować oszczędności?

Jeśli odpowiesz sobie już na te pytania, możesz porównać oferty polis na życie w naszym kalkulatorze i wybrać najlepszą z nich. W razie jakichkolwiek wątpliwości, nasz agent ci pomoże.

Porównaj oferty
kalkulator life
Image Description

Co zyskasz dzięki porównaniu ofert w kalkulatorze?

Oszczędność czasu

W naszym kalkulatorze w zaledwie kilka minut porównasz najlepsze na rynku ubezpieczenia na życie. Zrobisz to bez wychodzenia z domu w dowolnym momencie 24h przez 7 dni w tygodniu.

Oszczędność pieniędzy

W naszym kalkulatorze możesz znaleźć tanią polisę na życie z wysokimi sumami ubezpieczenia. Dzięki temu zabezpieczysz własną przyszłość oraz twoich bliskich.

Doradztwo ekspertów

Nasi agenci posiadają wieloletnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej, które podczas spotkania wykorzystają pomagając tobie w wyborze ubezpieczenia na życie dla ciebie lub bliskich.

Porównaj oferty

Kalulator ubezpieczeń - Najczęstsze pytania

Ubezpieczenie na życie chroni finansowo ciebie i bliskich w razie różnych nieprzewidzianych zdarzeń losowych. Polisa nie tylko może zapewnić wypłatę świadczenia przez towarzystwo ubezpieczeniowe w razie choroby czy wypadku, lecz także pozwala oszczędzać na emeryturę czy inwestować posiadane oszczędności. Wszystko zależy od tego, na jaki rodzaj ubezpieczenia na życie się zdecydujesz. W ramach polisy możesz łącznie chronić nawet do 10 osób będących członkami twojej rodziny (współmałżonek, dzieci, rodzice, teściowie i dziadkowie). Za każde zdarzenie określone w polisie, towarzystwo ubezpieczeniowe wypłaci ci ustaloną w umowie kwotę lub zrealizuje usługę (assistance). Świadczenie możesz otrzymać jednorazowo lub w comiesięcznych ratach. Z kolei ty możesz opłacać składkę miesięcznie, kwartalnie, co 6 miesięcy bądź raz w roku. Możesz również zawiesić ich odprowadzanie, ale wtedy zmniejszy się wysokość ewentualnego odszkodowania.

Kupując ubezpieczenie na życie musisz wiedzieć, że składa się ono z podstawy i rozszerzeń. W wersji podstawowej polisa obejmuje śmierć ubezpieczonego, w razie której towarzystwo ubezpieczeniowe wypłaci odszkodowanie uposażonym, czyli osobom wskazanym przez ciebie. Z kolei rozszerzenia możesz dokupić do podstawy ubezpieczenia na życie, co zwiększa prawdopodobieństwo wypłaty świadczenia, ale jednocześnie podnosi wysokość składki. Do najpopularniejszych rozszerzeń ochrony polisy na życie należą poważne zachorowanie, nieszczęśliwy wypadek, trwałe inwalidztwo, niezdolność do pracy, pobyt w szpitalu, rehabilitacja czy medyczne assistance. Jednak nie każde z nich zawsze możesz dokupić do podstawowej wersji ubezpieczenia, ponieważ jest to uzależnione od twojego stanu zdrowia. Jeśli poważnie chorujesz lub przebyłeś w przeszłości tego typu schorzenie (np. nowotwór, zawał serca, udar mózgu), to musisz podać tę informację w ankiecie medycznej.

Najważniejszym elementem polisy na życie jest suma ubezpieczenia (SU), czyli maksymalna kwota, jaką możesz otrzymać w ramach odszkodowania. Jej wysokość jest różnorodnie obliczana dla wszystkich zdarzeń losowych wymienionych w umowie. Przykładowo w przypadku zgonu towarzystwo ubezpieczeniowe może wypłacić 100% sumy ubezpieczenia. Z kolei w razie nieszczęśliwego wypadku wysokość świadczenia zostanie ustalona w oparciu o tabelę, która określa procentowy uszczerbek na zdrowiu (od 1 do 100%). Natomiast za pobyt w szpitalu kwota może wynieść od 10 do 200 zł za każdy dzień i jest uzależniona od wysokości sumy ubezpieczenia na życie. Jeśli nastąpi wypadek ze skutkiem śmiertelnym bądź zgon, rekompensata może wynieść od 10 000 do nawet 2 000 000 zł. Pamiętaj, że im wyższa składka, tym wzrasta suma ubezpieczenia.

Istnieją sytuacje, w których towarzystwo ubezpieczeniowe nie wypłaci ci odszkodowania w ramach ubezpieczenia na życie. Są to tzw. wyłączenia, których lista znajduje się w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU). Dlatego koniecznie dokładnie je przeczytaj przed zawarciem umowy. Wyłączenia dotyczą zarówno podstawy, jak i rozszerzeń polisy. Ochrona polisy nie zadziała, jeśli np. złamiesz nogę lub rękę pod wpływem alkoholu, przebywałeś w szpitalu krócej niż 3 dni, dokonałeś samookaleczenia, zostałeś poszkodowany biorąc udział w strajku lub demonstracji ulicznej, czy zdiagnozowano u ciebie chorobę, która nie była wymieniona w wykazie poważnych zachorowań. Ubezpieczenia na życie zawierają również trwałe i czasowe wyłączenia odpowiedzialności ubezpieczyciela. Okresowe (tzw. karencje trwające np. 12 miesięcy) oznaczają czas, w którym nie otrzymasz odszkodowania np. za urodzenie dziecka. Polisa nie zadziała również po wyczerpaniu limitu sumy ubezpieczenia i w przypadku pakietu assistance, kiedy liczba wizyt domowych lekarza czy transportu leków jest określona w OWU.od truck quinoa nesciunt laborum eiusmod. Brunch 3 wolf moon tempor, sunt aliqua put a bird on it squid single-origin coffee nulla assumenda shoreditch et. Nihil anim keffiyeh helvetica, craft beer labore wes anderson cred nesciunt sapiente ea proident. Ad vegan excepteur butcher vice lomo. Leggings occaecat craft beer farm-to-table, raw denim aesthetic synth nesciunt you probably haven't heard of them accusamus labore sustainable VHS.

W naszym kalkulatorze możesz zamówić ofertę ubezpieczenia na życie w jednym z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce. Dzięki temu możesz w pełni dopasować polisę do swoich potrzeb określając zakres ochrony oraz wysokość składki. Po wypełnieniu przez ciebie prostego formularza, my przekażemy twoje preferencje agentom ubezpieczeniowym. Następnie oni przygotowują najbardziej dopasowaną ofertę w zależności od wybranej przez Ciebie polisy ochronnej czy inwestycyjnej. Zakup polisy jest możliwy w trakcie spotkania z agentem, ale takie spotkanie do niczego cię nie zobowiązuje. Celem spotkania jest ustalenie jak największej liczby szczegółów, które mają wpływ na wysokość składki, jak twój stan zdrowia, potrzebne rozszerzenia, rodzaj polisy czy w końcu czas trwania umowy.